Jak naladit nový kanál Prima SHOW

Nejnovější kanál skupiny Prima – Prima SHOW – si lze v DVB-T2, MUX 22 naladit již teď pod názvem Prima SHOW (na původní pozici Test-2), či u operátorů Vodafone (pozice 19), Sledovani.TV (pozice 20) nebo na platformě Skylink (pozice 26). Vysílání bylo zahájeno v pondělí 25. října v 17:00 americkou verzí legendární reality show Výměna manželek. Následovalo očekávané pokračování show LIKE HOUSE 2, premiéra českého pořadu Královny butiků a také LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

LIKE HOUSE 2 (1) - upoutávka

reklama

„Volně dostupný televizní kanál dominantně zaměřený na reality show na českém trhu chyběl, a proto přicházíme s Prima SHOW. Nový kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních, nebo zahraničních show. Prima SHOW se stane novým domovem dvou českých reality show. Nová řada LIKE HOUSE 2 je logickým pokračováním mimořádně úspěšné jarní sezony, která zbořila česká sociální média. Královny butiků pak sklízejí úspěch u divaček po celém světě a jsou tím správným formátem na všední večery,“ vysvětluje generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Nový kanál Prima SHOW začal vysílat v pondělí 25. října.

Diváci si Prima SHOW mohou naladit  – v DVB-T2, multiplexu 22 pod názvem Prima SHOW (na původní pozici Test-2). Prima SHOW je dostupná také u operátorů Vodafone (pozice 19), Sledovani.TV (pozice 20) nebo na platformě Skylink (pozice 26).

Co dělat, když nový kanál Prima SHOW váš poskytovatel televizních služeb zatím nenabízí?

Můžete si jej naladit bezplatně prostřednictvím pozemního vysílání v DVB-T2, na iPrima.cz nebo se na podrobnosti o zařazení Prima SHOW informujte přímo u svého operátora. 

Vysílače, kde je možné naladit Prima SHOW:

Seznam vysílačů, kde je možné naladit Prima SHOW.
Autor: Skupina Prima Seznam vysílačů, kde je možné naladit Prima SHOW.

Manuální naladění nového kanálu Prima SHOW:

Jak naladit Prima SHOW.
Autor: Skupina Prima Jak naladit Prima SHOW.

Automatické ladění kanálu Prima SHOW:

Automatické ladění televizního kanálu Prima SHOW.
Autor: Skupina Prima Automatické ladění televizního kanálu Prima SHOW.

 

První vysílací den vysílání Prima SHOW patřil americké Výměně manželek, show o 100 % hezčí a především českým show LIKE HOUSE 2 a Královny butiků.

LIKE HOUSE je jedinečný formát, který na jaře letošního roku zaznamenal u mladých diváků a uživatelů sociálních médií obrovský ohlas! Druhá řada představuje novou partu influencerů, novou vilu, nové výzvy i novou noční show. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život osmičky influencerů v čele s Agátou Hanychovou. Nová denní show Královny butiků zaujme všechny diváky, kteří mají rádi napětí, soutěžení, nákupy, styling a módní tipy. Každý týden se představí čtyři soutěžící, každý má jiný styl i vkus a každý dostane za úkol nakoupit během tří hodin oblečení a doplňky na zadané téma a s omezeným rozpočtem.

Přečtete si vše o programové skladbě kanálu Prima SHOW:

Influenceři z LIKE HOUSE 2 v čele s Agátou Hanychovou na Prima SHOW.

Prima SHOW začne vysílat 25. října! Přinese novinku Královny butiků, LIKE HOUSE 2 i světové legendy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!